18/04 2017
Lumbo - termofor pro neposedy

Lumbo - termofor pro neposedy

Polštářek Lumbo umí nejen úžasně hřát, ale navíc přináší volnosti pohybu. Nápad přidat polštářku popruhy se v dnešní uspěchané době ukazuje jako revoluční!JAK VZNIKLO LUMBO, POLŠTÁŘEK S POPRUHY?


U zrodu Lumba se namíchaly tři ingredience - osvědčené hřejivé pecičky, bolavá záda a akční manažer, který u práce zrovna moc neposedí. Tyto okolnosti přinesly jednoduchý, ale brilantní nápad: přišít na oblíbený nahřívací polštářek popruhy, které ho krásně podrží na bolavém místě i během rozlétaného dne v práci. 


nahřejte si bolavou krční páteř, ztuhlou šíji, rameno nebo krk

PECIČKY SLOUŽÍ NA GAUČI I V POKLUSU

Naše rodina hřejivých polštářků s peckami se tak rozrostla o nového člena – všestranný polštářek LUMBO s popruhy k uvázání k tělu. Hřejivé pecičky už nečekají na své majitele pouze na pohovkách a gaučích. Naopak. Vydaly se do světa každodenního aktivního života! Polštářek Lumbo vás bude provázet v jakoukoliv denní hodinu ať už doma, venku nebo v kanceláři a je připravený pomáhat za každé situace.


nahřáté pecičky uleví od bolesti podbřišku, žaludku i bederní páteře

KDYŽ NENÍ ČAS NA ODPOČINEK

Bolesti se neptají, jestli máte zrovna čas vypnout a odpočívat. Často naopak musíme fungovat na 100% i když nás zrovna chytnou záda. Pro takové chvíle je stvořeno Lumbo. Bolavá záda dostanou svou dávku tepla, ale popruhy vám uvolní ruce pro ostatní povinnosti. Ať už skáčete kolem dětí, domácnosti nebo náročného zaměstnání, Lumbo bude spolehlivý parťák, který nezdržuje a nepřekáží.

LUMBO PŘINÁŠÍ SVOBODU POHYBU

Polštářek si pohodlně uvažte kolem problémové části těla a pokračujte ve své běžné denní činnosti.  Pecičky už není potřeba přidržovat nebo zastrkovat za oblečení. Lumbo bude držet samo, tak jak si jen přejete. Popruhy jsou dost dlouhé pro připevnění polštářku kolem pasu nebo beder. Maximální volnost pohybu poskytnou i při uvázání kolem ramen. Každý brzy objeví svůj oblíbený trik na připevnění polštářku na to správné místo.

OBEJME NAMOŽENÝ SVAL I TENISOVÝ LOKET

Popruhy se budou hodit také při bolestech kloubů a končetin. Polštářek jednoduše obtočte kolem namoženého lýtka nebo stehna a popruhy ho pěkně podrží na místě. Lumbo je také super vychytávka, když potřebujete zchladit tenisový loket nebo jiný bolestivý zánět.


Lumbo pomůže při bolestech kloubů a končetin

Bude vás zajímat