07/02 2017
Dětské pufy? Boží!!!

Dětské pufy? Boží!!!

Navazujeme na předchozí článek o zkušenostech naší zákaznice s nahřívacími polštářky. Rodina s malými dětmi si oblíbila naše produkty a pořídila pár exemplářů také dětem.

Pojďte si přečíst, jak maminka dvou dětí (7 a 5 let) hodnotí naše taburety a hřejivé plyšáky pro miminka.


UŽ 7 LET NA NICH DENNĚ SEDÍME CELÁ RODINA


Dětské pufy? Boží!! Děti je dostaly jako dárky když byli malí a už 7 let na nich denně sedíme celá rodina. Děti je používají při hraní, malování, dělají si z nich stolečky, skáčou z nich, přes ně, blbnou, staví je na sebe. Sedátka mají prostě všemožné využití.


Ale hlavně se na nich opravdu dobře sedí. Sama si ně ráda sedám, když hrajeme s dětmi hry nebo malujeme a potřebuji jim být blíž - níž. Ani po dlouhém sezení zadek opravdu nebolí.

Potah byl už několikrát politý, ušpiněný od jídla a počmáraný fixami, vše jde krásně vyprat, i po těch letech je jako nový.


NAHŘÍVACÍ PLYŠÁCI - KRÁSNÁ HRAČKA, KTERÉ SE DĚTI NECHTĚJÍ VZDÁT

Syn má svého milovaného čmeláka a dcera zase berušku. Jsou krásně barevní a měkoučcí. Když byly děti malé, hodně jsme využívali nahřáté plyšáčky na bolavá bříška. Dnes je synovi už 7 let a dcerce 5 a stále je mají v postelích. Dodnes je občas použijeme na zahřátí postýlky než se jde spát. I po těch letech se jich nechtějí vzdát.


Bude vás zajímat