20/01 2017
Pecičky v rodině s dětmi

Pecičky v rodině s dětmi

Přečtěte si postřehy maminky dvou malých dětí (5 a 7 let), jejíž rodina pecičky používá už minimálně 7 let. Požádali jsme naši dlouholetou zákaznici o pár tipů a zkušeností s nahřívacími polštářky, které doma používají. Třeba se některé potkají s tím, co denně zažíváte i vy.


NAŠE RODINA SI UŽ ŽIVOT BEZ PECIČEK NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT


Od té doby, co jsme poznali pecičky, jsme pořídili už několik polštářků. Každá velikost se totiž hodí k něčemu jinému.

PICOLO je díky malé velikosti bezva na nahřívání čela při zaražené rýmě nebo na krční páteř. Je výborné taky pro děti, používáme většinou na bolavé bříško a jiné bolístky. Taky nám pomáhá na hrudníček při kašli.

CLASSIC máme rádi hlavně na bolesti břicha nebo třeba bolestivá kolena, ramena, kotníky (nahřátý nebo chlazený). Já osobně si jej ráda dávám před spaním do postele, protože trpím na studené nohy a nemůžu se dlouho zahřát. Používám ho taky, když máme kašel a chceme vykašlávat, namažeme si hrudník tymiánem nebo psím sádlem a nahříváme. 

CERVICO je výborné na horní záda a ramena nebo bederní páteř. Dá se použít i na břicho, ale to já mám radši Classic.

LUMBO je potom super, když si nemůžu posedět a nahřívat se, ale musím být v pohybu. Polštářek zavážu kolem pasu nebo ramen a klidně vařím nebo běhám kolem dětí. Používám nejčastěji při bolesti zad nebo břicha.Abych nezapomněla, máme ještě nahřívací plyšáčky a sedátka.

O těch se dočtete více v článku Dětske pufy? Boží!!!


Bude vás zajímat