David Pavláček a Jana Pavláčková

Jak si nás třešňové pecičky našly

Třešňové pecky jsme nehledali. Našly si nás samy. Nečekaně se jednoho dne objevily jako exotický dárek od přítele z Belgie. Ačkoliv náš první nahřívací polštářek vypadal úžasně, první reakce byly rozpačité. Proč pecky? Co s nimi? Po prvním nahřátí jsme však pochopili a do třešňových pecek jsme se zamilovali.

Zanedlouho jsme navázali první kontakt s belgickým výrobcem a na podzim roku 2009 jsme dovezli první paletu peciček do Česka.

Zrodilo se naše podnikání a s ním nový život na společné vlně s třešňovými peckami. Od té doby se vystřídalo pár chladných zim a my jsme mezi vás rozkutáleli už přes 20.000 kg třešňových pecek v hřejivých polštářcích. Stal se z nás výhradní distributor značky Inatura.bv pro Českou republiku a postupně zaplňujeme prázdná místa na mapě partnerských prodejen.


Naším cílem je dostat pecičky co nejblíže všem, kterým mohou pomoci od bolesti a nepohody. Pečlivě sbíráme zkušenosti zákazníků i rady odborníků a stále se učíme, abychom pomohli to hřejivé kouzlo třešňových pecek šířit dál tam, kde může pomáhat. Pojďte si s námi zamilovat pecičky!

Zůstaňte s námi v kontaktu


Švýcarská tradice v belgickém podání

Lidé ve Švýcarsku již před staletími objevili úžasné vlastnosti zdánlivě bezcenných pecek třešní, které jim zbyly po každoroční výrobě třešňových marmelád a likérů. Přišli na to, že když se pecky dobře očistí a vysuší, mohou ještě velice dobře posloužit. Střádali pecky třešní do pytlíčků a nechávali si je nahřát na peci, aby se s nimi mohli zahřívat. Tehdy vznikl ten zásadní objev, že pecičky mají jedinečnou schopnost absorbovat a dlouhodobě sálat teplo.

Společnost Inatura z Belgie tuto lidovou tradici před 20 lety vzkřísila a začala vyrábět nahřívací polštářky do mikrovlnky použitelné v naší moderní době. Pecičky mají bezesporu stále stejné blahodárné účinky na lidské zdraví a pohodlí. Dnešní polštářky si nacházejí místo v našich domovech a pomáhají nám cítit se lépe.

Tato úspěšná idea se rychle rozšířila v Belgii i dalších evropských zemích a nyní polštářky značky Inatura zahřívají bolavá záda v celkem 24 zemích světa včetně České republiky.

INATURA pecičky