Možnosti přepravy a platby

Objednané zboží vám pošleme v den objednávky nebo nejpozději další pracovní den. O odeslání balíčku vás budeme informovat emailem, u některých způsobů přepravy dostanete také SMS od přepravce. Objednávky s platbou převodem expedujeme ihned po připsání platby na náš účet.
Všechny zásilky lze sledovat online podle podacího čísla, které vám včas sdělíme.


Možnosti přepravy

DPD - expresní balík                                                     139 Kč

Doručení do druhého pracovního dne od podání, možnost změnit den a místo převzetí balíku, online sledování zde.
Balík je pojištěn v plné výši proti ztrátě nebo poškození. V den podání dostanete SMS a email s podacím číslem zásilky, podle kterého lze pohyb zásilky sledovat online. V den doručení budete SMSkou informováni o přibližném času doručení, případně můžete na online formuláři přepravce změnit den a místo převzetí balíku.

Česká pošta - balík Do ruky                         119 Kč

Doručení do druhého pracovního  dne od podání, online sledování zde.
Balík je pojištěn v plné výši proti ztrátě nebo poškození. Česká pošta garantuje dodání do následujícího pracovního dne po podání zásilky na poštu. V den podání dostanete SMS a email s podacím číslem balíčku, podle kterého lze pohyb zásilky sledovat online. 

Zásilkovna - odběrní místo                          59 Kč

Doručení do 2 až 3 dnů od podání, pouze pro zásilky do 5kg, online sledování zde.
Zásilkovna vám pošle první email ve chvíli, kdy připravíme váš balíček k odeslání. Jakmile zásilka dorazí na odběrní místo, dostanete druhý email a SMS s heslem k vyzvednutí zboží. Pak jen stačí přijít na pobočku Zásilkovny a nahlásit heslo z SMS. Cestu vaší zásilky můžete celou dobu sledovat online.


Možnosti platby

  • Dobírka DPD, Česká pošta                                40 Kč 
  • Dobírka Zásilkovna                                                20 Kč
  • Platba převodem na bankovní účet          0 Kč

Při platbě převodem prosím uhraďte celkovou částku na náš účet 2500056122/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Zboží expedujeme ihned po připsání platby na náš účet. Pokud chcete zboží poslat mimo Českou republiku, pošlete nám poptávku emailem.
Poštovné vám naceníme individuálně podle cílové adresy a hmotnosti zboží. Ozvěte se a domluvíme se.