Bolí vás záda?

Dopřejte jim pecičkovou terapii teplem...

Představte si, že se vám doma v lékárničce objeví nový lék, který vám uleví od bolesti. Je velmi návykový, ale můžete ho užívat kolikrát denně chcete a nikdy se nespotřebuje. Zaručeně vám nerozhodí žaludek a nemusíte ho schovávat ani před dětmi. Hrozí jen jediné. Že vám ho manžel nebude chtít půjčit!
Tím zázračným lékem je hřejivý polštářek z třešňových pecek.
Jednoduchý princip nahřívání bolestivých míst se využívá po staletí a funguje. Třešňové pecky příroda vytvořila tak, že mají vynikající schopnost absorbovat teplo a poté velmi dlouho hřejí. Jejich suché teplo je nám lidem velmi příjemné, přináší úlevu a uvolnění. Po přiložení na tělo se pěkně rozsypou kolem bolavého místa a nikdy neschládnou pod teplotu lidského těla.

Zvládne to i babička

Polštářek jednouše nahřejete v mikrovlnné troubě. Kdo mikrovlnku nemá, nezoufá a nahřívá ve varné míse v klasické troubě. Nahřátý polštářek můžete okamžitě přiložit na problémové partie. Polštářek s pecičkami můžete prát v pračce, peckám totiž voda nevadí, ale prospívá.

Je libo pecičky na ledu?

Občas se může hodit také chladivý obklad. V takové situaci stačí pecičky zabalit do igelitu a vložit do mrazáku. Náplň zůstane příjemně suchá a stále se bude krásně přesýpat. Perfektní vzpruha v letním parnu, obklad na vyvrtlý kotník, horečku, nebo spálená záda.

Věrný přítel na dlouhá léta

Pecičky jsou velmi odolné a trvanlivé. Počet nahřívacích cyklů je neomezený, nahřívací polštářek s peckami vám vydrží prakticky navěky. Zásadní je také kvalita a zpracování potahu, na které si dáváme velký pozor. Víme totiž, že pecičky budete používat dlouhá léta.

Jak pecičky udržet ve formě

Jediné, co může pecičky ohrozit je spálení a přesušení. Pozor tedy na doporučený čas nahřívání. Nikdy jej nepřesahujte a opakovaně polštářek nahřívejte až po jeho schládnutí. Pozor také na vysušení, které pecičkám ubírá hřejivé schopnosti. Stačí, když polštářek čas od času pokropíte pár kapkami vody, a bude stále ve formě.

Pomáhají napříč generacemi

Pecičky jsou vhodné pro všechny generace a díky stovce možných využití je ocení celá rodina. Poradí si s bolavým bříškem miminek, pomohou překonat první dětské bolístky, slouží sportovcům, potkáte se s nimi na masážích, pomáhají po úrazech, pečují o bolavá záda ze sedavého zaměstnání, zpříjemňují život seniorům.

Jak si správně vybrat

Při výběru konkrétního hřejivého polštářku přemýšlejte, na co ho budete nejčastěji používat. Oblíbené jsou polštářky univerzální i speciální, jako například šál na krční páteř nebo bederní pás. Při srovnávání sledujte nejen rozměry, ale také hmotnost polštářku. Množství pecek totiž ovlivní, jak dlouho vás polštářek vydrží hřát.

12 typických vlastností peciček

 • bleskově se nahřívají
 • dlouho hřejí
 • skvěle se přizpůsobí tvarům těla
 • příjemně masírují
 • umí hřát i chladit
 • netrpí opotřebením
 • mohou se prát
 • nesmí se spálit a přesušit

 • zpočátku jemně voní po třešních
 • jsou univerzální na řadu potíží
 • hodí se pro všechny generace
 • jsou vysoce návykové

28 tipů na použití peciček

S pecičkami v lékárničce je první pomoc vždy po ruce

Kdy pomáhá nahřívání

bolesti zad
bolest břicha
menstruační křeče
migrény od krční páteře
bolesti kloubů, revma
napětí a ztuhlost svalů
nachlazení, ucpané dutiny
zahleněné průdušky
prdíky a koliky u miminek
bolest bříška a zácpa u dětí
uvolnění svalů před masáží
relaxace, uvolnění stresu
potřeba prohřátí, prokrvení
studená postel, auto, kočárek

Kdy pomáhá chlazení

bolesti hlavy
bolest zubů
horečka
podvrtnutí, zlomeniny
natažení svalu
zhmoždění, modřiny
otok, výron
zánětlivá onemocnění
úžeh, úpal
nevolnost, mdloby
drobné popáleniny
spálení od sluníčka
bodnutí hmyzem
horké letní počasí

24 hodin

vše máme skladem a posíláme fofrem

90 dní

na vrácení zboží, svým produktům věříme

20 000 kg

peciček jsme už rozkutáleli po ČR