Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na rychlém doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

  • Saloos - Tělový a masážní olej Body fit

sdílejte s přáteli

Saloos - Tělový a masážní olej Body fit

  • 129 Kč

Skladem

Olej Body fit je ideální pro péči o svaly namáhané sportem a jinou fyzickou aktivitou. Prokrvuje a prohřívá svaly i pokožku, pomáhá rozproudit organismus. Efekt oleje bude ještě znásoben, pokud tkáň před i po masáži prohřejete pomocí nahřívacího polštářku.

Body fit ocení každý, kdo se věnuje sportu a fitness. Masáž před cvičením připraví svaly na zátěž a předchází úrazům. Masáž po cvičení pomáhá uvolnění a regeneraci svalstva. Body fit zmírňuje fyzickou bolest a zbavuje svalového napětí. 

Olej Body fit s jemnou svěží bylinnou vůni  využijete pro ranní rozproudění organismu a regeneraci ztuhlých svalů. Postaví vás na nohy a navíc má skvělý účinek na kvalitu pokožky.

Oleje Saloos obsahují čistě přírodní složky a špičkové rostlinné oleje lisované za studena. Osvědčená trojice olejů (mandlový, makadamiový a meruňkový) se výborně vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Pravidelná masáž masážním olejem udržuje pleť pružnou a vláčnou a zanechává ji příjemně hydratovanou.

Vlastnosti produktu
Účinky Ztuhlé svaly, otoky, tělesná námaha, sport, unavené nohy
Výrobce M+H, Míča a Harašta s.r.o. "Saloos", ČR

Další produkty ze série

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

129 Kč

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

129 Kč

další produkty