Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na rychlém doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

  • Saloos - Tělový a masážní olej Devatero kvítí

sdílejte s přáteli

Saloos - Tělový a masážní olej Devatero kvítí

  • 129 Kč

připravujeme

Olej Devatero kvítí použijte na bolestivá a namožená záda a ztuhlé svaly.  Je vynikající při bolestech v oblasti krční, hrudní i bederní páteře, ulevuje při svalovém napětí a pomůže vám zbavit se bolesti. Hodí se po zvýšené tělesné námaze a při únavě.

Masážní olej Devatero kvítí pomáhá také při nachlazení. Uvolňuje totiž nejen svalstvo, ale i dýchací cesty. Těšte se na osvěžující mentolovou vůni oleje.

Masážní olej doporučujeme kombinovat s nahřívacím polštářkem, který svalstvo před masáží příjemně uvolní. Teplo a masáž jdou vždy ruku v ruce, polštářek přiložte na bolavé partie několik minut před masáží a totéž opakujte i po masáži. Svalové napětí vlivem tepla a přírodních látek povolí, pocit bolesti a ztuhlosti ustoupí.

Přírodní látky v oleji Devatero kvítí mají skvělé regenerační účinky. Rostlinné za sucha lisované oleje pečují o vaši pokožku a zanechají ji prokrvenou a hydratovanou bez pocitu mastnoty. Masáž olejem Devatero kvítí vám dodá úlevu a uvolnění, prohřívá a prokrvuje.

Vlastnosti produktu
Účinky Ztuhlé svaly, nachlazení, otoky, tělesná námaha, sport, unavené nohy
Výrobce M+H, Míča a Harašta s.r.o. "Saloos", ČR

Další produkty ze série

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

129 Kč

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

129 Kč

další produkty