Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na rychlém doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

  • Saloos - Tělový a masážní olej Erotika

sdílejte s přáteli

Saloos - Tělový a masážní olej Erotika

  • 129 Kč

připravujeme

Tělový a masážní olej Erotika je ideální pro relaxaci, zmírňuje stres i vnitřní napětí. Působí jako afrodiziakum a je vhodný k partnerským masážím.

Obsahuje exkluzivní esenciální oleje (santalové dřevo a ylang-ylang), které uvolňují mysl a působí relaxačně. Vzácné rostlinné oleje (meruňkový, slunečnicový, makadamiový, mandlový a sezamový) regenerují pokožku a navrací jí jemnost.

Účinky oleje Saloos Erotika můžete podpořit hřejivým obkladem, který tělo připraví na masáž, prokrví svalstvo a příjemně uvolní celý organismus.

Směs esenciálních olejů harmonizuje mysl a působí jako afrodiziakum. Makadamiový a sezamový olej dodávají pokožce sametovou hebkost.

Olej je vhodný k relaxační masáži i pro běžnou péči o pokožku, která bude krásně hydratovaná a vláčná. Užijete si s ním také příjemné chvíle ve dvou při smyslné partnerské masáži.Vlastnosti produktu
Účinky Antistres, relaxace, wellness a uvolnění
Výrobce M+H, Míča a Harašta s.r.o. "Saloos", ČR

Další produkty ze série

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Rozmarýn 50 ml

129 Kč

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

Inatura esenciální olej ve spreji - Ylang - Ylang 50 ml

129 Kč

další produkty